Állásajánlataink

MUNKATÁRSAT KERESÜNK

Office Desk

Legyél Te is a MISCHLER csapat tagja!

Keressük új

ÉRTÉKESÍTÉSI MENEDZSER

kollégánkat hosszútávú együttműködés reményében!

Főbb feladatok:

* egységeink értékesítési tervének kialakítása és szisztematikus végrehajtása,

* marketing tevékenység tervezése és koordinációja,

* árkalkulációk, árajánlatok készítése, megrendelések rögzítése (vállalatirányítási rendszer használatával),

* központi beszerzések és szállítás koordinálása,

* központi és egyedi kommunikációs és kapcsolattartási feladatok ellátása.

Mire lesz szükséged?

* proaktív hozzáállásra és szemléletre, kreativitásra, rugalmasságra,

* kiváló kommunikációs készségre,

*megbízhatóságra, alkalmazkodó készségre és önállóságra, hogy csapatban és egyénileg is jól tudjál dolgozni.

Előnyt jelent (de nem feltétel):

* főiskolai/egyetemi szakirányú végzettség,

* korábbi szakirányú tapasztalat,

* angol nyelvtudás.

Mire számíthatsz?

* pontos fizetésre,

* főállású, bejelentett, jogtiszta munkaviszonyra,

* fejlődési lehetőségre,

* szakmai és emberi támogatásra,

* hosszú távú munkalehetőségre,

* fiatalos csapatra.

Fizetés: megegyezés szerint

Munkavégzés helye: 7625 Pécs, Dr. Majorossy I. u. 36.

Jelentkezni e-mailben a mischlercukraszda@gmail.com e-mail címre küldött szakmai önéletrajzzal lehet!